تاریخ مقاله: 1396/10/17

هدایای تبلیغاتی هیدیکا در این سال چگونه گذشت؟
از افتخارات مجموعه هدایای تبلیغاتی هیدیکا این است که در کنار بسیاری از شرکت ها و کارخانجات کوچک و بزرگ بوده و کمک به بالا بردن تقاضای مشتریان با تبلیغات و هم فکری مشاوران ما توانسته ایم بخش بزرگی از مشتریان این مجموعه را راضی نگه داشته و به مشتریان خود بیافزاییم، دستور و سرلوحه ی مدیریت هیدیکا همواره کیفیت بالا در خدمات و اجناس بوده به نحوی که هیچگونه نارضایتی را در سال 1396 تاکنون در این باب نداشته ایم مگر من باب قیمت ها که به دلیل نوسانات قیمت ارز در این چند سال اخیر خدمت هموطنان عزیز مشهود می باشد.
به دستور مدیریت هدایای تبلیغاتی هیدیکا جهت کمک به ارتقاء و بهبود این شرکت از این پس شما می توانید با پر کردن فرمی که در روزهای آتی در سیستم ارائه می گردد انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کرده تا کیفیت ارائه خدمات این مجموعه به بالاترین شکل ممکن برسانیم.
برای شروع این مجموعه تصمیم گرفته است تا برای مشاغل نوپا اعم از استارت آپ هایی که تازه وارد بازار کار شده اند یا تولیدی و کارخانجات تازه تاسیس مشاوره ویژه تبلیغاتی به صورت کاملا رایگان و تخفیفات ویژه ای از هدایای تبلیغاتی مجموعه خود را برای موسسات مذکور انجام دهد تا کمکی باشد برای کارآفرینی و بهبود اقتصاد کشور.
از افتخارات دیگر مجموعه کار کردن با شرکت ها و مجموعه های کوچک بوده و ارائه راهکارهای تبلیغاتی جهت کمک به رسیدن به موفقیت در فروش بوده که امید این داریم این راهکارها مسمر ثمر بوده باشد.
همانطور که کسانی که دستی در تبلیغات دارند همیشه یکی از مهمترین بخش های تبلیغات را دادن هدایای تبلیغاتی به مشتریان و همکاران خود میدانند مفتخریم که در این راه قدم برداشته و این راه را برای شما عزیزان با ارائه محصولات باکیفیت و با رضایت مندی مشتریان و همکاران خود هموار ساخته ایم.
هدف ما تغییر مثبت در آینده پیش رو است در این راستا تلاش خواهیم کرد کیفیت و قیمت محصولات را با کمک شما عزیزان بهترین کنیم.